RPWL / 12.04.2019 / OK Andaluzja / Piekary Śląskie

To będzie sentymentalna podróż dla ekipy Maj Music. To właśnie podczas koncertu RPWL w 2014 roku w piekarskiej Andaluzji pojawiły się pierwsze iskry między nami. Do tego nie da się zapomnieć after party z prawie całym zespołem w mieszkaniu naszego przyjaciela Dżumana. Och działo się.

Pamiętam jak dziś jak siedzieliśmy sobie z Magdą na jednej pufie o czymś tam rozmawiając. Z drugiej strony dużo czasu przegadałem z Kalle Wallnerem między innymi o jego miłości do Poznania gdzie lubi podróżować z żoną. Dla właśnie takich chwil warto koncertować.

Co do muzycznej strony to wtedy RPWL wystąpiło jako przestępcy. W końcu ich płyta wydana w 2014 roku to “Wanted”. Monitory porozwieszane po całej sali wyświetlały podobizny muzyków jak z kronik policyjnych i filmy gdy uciekają przed organami ścigania. Zresztą oni zawsze są przygotowani perfekcyjnie. Ciekaw jestem co wymyślą tym razem. Przypuszczam że mogą przez część koncertu wystąpić w skafandrach kosmicznych lub coś w tym stylu. W końcu najnowszy album “Tales from Outer Space” nawiązuje właśnie do takiej tematyki.

Maj Music pojawi się w Andaluzji gdzie koncert został już wyprzedany dlatego też zapraszamy jeszcze do Poznania, Bydgoszczy czy Warszawy gdzie Panowie również się zaprezentują. Dodatkową gratką w Poznaniu będzie występ zespołu Lebowski, który zagra jako support prezentując świetnie przyjęty i długo oczekiwany drugi album o tytule “Galactica” który powinien się wpasować w tematykę kosmosu podczas tego wieczoru. Tak więc pędźcie po bilety bo jak widać rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.