Anvision Rock Fest / 21.05.2022 / Centrum Sztuki Mościce / Tarnów

To będzie festiwal Przyjaciół. Muzycznych Przyjaciół, którzy już od wielu lat pojawiają się w naszym “majmuzycznym” świecie. Kilka dni temu zespół AnVision ponownie ogłosił, że będzie świętował swój jubileusz 15 lecia (niestety przez pandemię wcześniejsze próby zakończyły się niepowodzeniem). Panowie są konsekwentni i próbują zorganizować dla fanów koncert ale ciągle coś staje na przeszkodzie. Wierzę jednak, że teraz się uda i spotkamy się w Centrum Kultury Mościce na tym wydarzeniu. A poza jubilatami wystąpią jeszcze:

  • Znakomity wokalista, autor tekstów i muzyki Ray Wilson, który przez wielu znany jest jako były wokalista zespołu Genesis choć myślę, że on sam nie chciałby być postrzegany tylko przez ten pryzmat. Ja cenię go również jako muzyka solowego czy występującego z projektem Stiltskin. Zresztą występy Raya to jest zawsze mieszanka utworów z różnych okresów jego kariery. Wszystko to jest jeszcze okraszone jego opowieściami co powoduje, że każdy słuchacz ładuje baterie na 1000%;

  • Dopełnieniem tego wieczoru będzie jeszcze występ drugich muzycznych przyjaciół tym razem z Bydgoszczy. Z zespołem Art of Illusion znamy się również wiele lat. Po ciepło przyjętych dwóch płytach długogrających nastąpiła zmiana na pozycji basisty i z różnych informacji wiadomo, że materiał na trzecią płytę jest w trakcie tworzenia także może w maju usłyszymy jakieś pierwsze, nowe dźwięki.

Ten wieczór zapowiada się znakomicie dlatego też serdecznie na niego zapraszamy. Sprzedaż biletów powinna się rozpocząć już jutro tj. 25.02.2022. Bilety w cenie 90, 130 i 160 złotych będzie można nabyć na stronie https://www.anvision.net/anvision-rock-fest-bilety oraz bezpośrednio w Whiplash Music Bar przy ulicy Wałowej 2 w Tarnowie.

Views: 402

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.