Nowy początek

Kilka dni temu odbyła się premiera telewizyjna filmu o tym właśnie tytule. Pracowałem wtedy nad ostatnimi szlifami tej strony. W istocie jest to dla mnie taki nowy początek, ale po kolei…

Nazywam się Michał Majewski i od wielu lat ukochałem sobie muzykę jako moje główne zainteresowanie. Wypełnia ona sporą część mojego życia. To też w dużej mierze dzięki niej zająłem się fotografią a także miała ona swój udział w poznaniu mojej żony. Nigdy nie zapomnę tego koncertu w nieistniejącej już katowickiej Katofonii, gdy robiłem swoje pierwsze zdjęcia na koncercie zupełnie nie wiedząc jak się za to zabrać. Dziś może wiem trochę więcej o fotografii jednakże nadal ze zdjęcia na zdjęcie uczę się nowych rzeczy. Na stronie „Maj Music” znajdziecie sporą dawkę  fotografii koncertowej, recenzji, relacji z wydarzeń i zapowiedzi. Moim wsparciem jest moja żona, która wierzę, że będzie brać czynny udział w tworzeniu tego naszego małego MAJmuzycznego świata.

Zapytacie jakie są moje marzenia? … Jedno właśnie się spełniło bo otwieram coś nowego, coś swojego, coś gdzie każdy kto będzie z nami współpracował będzie znajomym, kolegą, przyjacielem, kompanem, kimś kto ma coś do powiedzenia i chce z nami dzielić tę piękną pasję jaką jest muzyka.

 

Dlaczego Nowy Początek? Dla tych którzy mnie nie znają przypomnę, że pierwsze kroki stawiałem współpracując z portalem Rock Area, z którym nadal łączą mnie przyjacielskie więzi i zapewne tam również będziecie mogli zobaczyć moje zdjęcia. Dwa lata temu moje drogi zeszły się z kolegą Markiem Śmietańskim, z którym wspólnie tworzyliśmy portal „Music in the Lenses”, jednak w czerwcu bieżącego roku stwierdziliśmy, że czas, by każdy poszedł swoją drogą. Dlatego też powstało Maj Music, które mam nadzieję znajdzie zainteresowanie  wśród Was.

W tym miejscu musi się pojawić się mała prywata, bo chcę podziękować trzem osobom, bez których ta strona by nie powstała:

  • mojej Magdalenie za wsparcie, liczę że będzie to nasz wspólny twór od początku do końca;
  • Markowi Jędrycha za pomoc przy stworzeniu całej otoczki Maj Muzycznego świata;
  • Marcinowi Popielarzowi za wykonanie „moich skrzydeł”, które już od jakiegoś czasu upiększają znacznie moje zdjęcia i są wspaniałym ich uzupełnieniem.

Zapraszam więc serdecznie na Maj Music.

Już wkrótce na dobry początek pierwsze galerie z XI Festiwalu Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego w Toruniu.

Michał “Angelus” Majewski

Views: 697

2 myśli na “Nowy początek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.