X Ino-Rock Festiwal / 26.08.2017 / Inowrocław

Kolejny rok mija i znów spotkamy się pod koniec wakacji w Teatrze Letnim w Inowrocławiu. Zespół Rock Serwisu z okazji 10 edycji Festiwalu przygotował dla sympatyków rockowego grania nie lada gratkę.

Na scenie po raz kolejny będziemy mogli usłyszeć lubianych wśród polskiej publiczności Szwedów z Pain of Salvation, swój debiut sceniczny zaliczy trio Meller Gołyźniak Duda, którego wydany w 2016 roku album Breaking habits został pomyślnie przyjęty wśród mediów i słuchaczy. Kolejnym rodzimym zespołem, który zdecydowanie debiutantem nie jest będzie formacja Collage, po zmianach personalnych zaprezentuje się ona publiczności z nowym wokalistą Bartoszem Kossowiczem (ex Quidam), a drabinkę festiwalową dopełnią kanadyjskie Mystery i rosyjski duet iamthemorning ze zjawiskową wokalistką Marjaną Semkiną.

Mamy zatem przedstawicieli z północy, centrum, ze wschodu i zza Ocenau, brakowałoby do pełni tej “Gry o InoRock” kogoś z południa. 😉

Ale właśnie taki jest InoRock jaki znamy (i lubimy) z poprzednich edycji, różnorodny, bogaty stylistycznie, a przez to zawsze zaskakujący.

A że lubimy być zaskakiwani to na pewno pojawimy się końcem lata na 10 edycji InoRock Festival w Inowrocławiu.

Zapraszamy!

https://www.facebook.com/events/1322313761191835/

http://www.inorock.pl/

https://www.rockserwis.pl/

 

 

Rozkład jazdy 🙂

 

 

 

Views: 256

2 myśli na “X Ino-Rock Festiwal / 26.08.2017 / Inowrocław

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.