LDC – “Out There”

Witam Was serdecznie po świąteczno – noworocznej przerwie i zapraszam na nowy cykl. Pomysł przyszedł mi do głowy już jakiś czas temu aby prezentować utwory, które zachwyciły mnie swoim pięknem i spowodowały, że będą brały udział w moim osobistym plebiscycie na utwór roku.

Korzystając z cuda techniki jakim jest Spotify (czasami może będzie konieczność wykorzystania serwisu YouTube) chciałbym prezentować na początku każdego tygodnia utwór, który zainteresował mnie w ostatnim czasie. Oczywiście niekoniecznie zawsze będzie to utwór nowy lecz będę się starał aby były to kompozycje z bieżącego roku. Będzie to cykl raczej bez zbędnych słów a jedynie z ich szczyptą w postaci, krótkiego wstępu (wyjątek stanowi ten debiutancki wpis).

Czas na pierwszy z utworów: jest to nowość, zapowiadająca siódmą płytę świetnej niemieckiej kapeli Long Distance Calling. Utwór “Out There” jest kwintestencją muzyki tworzonej przez czwórkę z Münsteru. Złożoność kompozycji i żonglerka instrumentami są cechami charakterystycznymi dla tego zespołu. Singiel ten zapowiada album “Boundless“, który ukaże się już 2 lutego i zgodnie z informacją będzie powrotem do korzeni. Co oznacza ni mniej, ni więcej, że będzie w pełni instrumentalny.

Open in Spotify

Views: 119

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.