Antimatter + Hellhaven / 18.11.2018 / Zaścianek / Kraków

Już w najbliższą niedzielę w krakowskim Zaścianku wystąpi Mick Moss i jego muzyczna świta. Antimatter, bo o nim mowa, gdy tylko nadarza się taka możliwość przyjeżdża do Polski z prostego powodu: entuzjastycznego przyjęcia przez fanów. Tym razem Panowie pojawią się promując nowy (już mogę to powiedzieć fantastyczny) album o tytule “Black Market Enlightenment”, który jest siódmym w dyskografii tego brytyjskiego projektu. Koncert w Krakowie podczas “Black Market Tour” będzie ostatnim polskim przystankiem.

Trasa “Black Market Tour” to klasyczny elektryczny show składający się z nowych utworów. Jak zapewnia Mick Moss, założyciel Antimatter, “Black Market Enlightenment” jest bardzo osobistym albumem, który opowiada historię uzależnienia od narkotyków i towarzyszącej nałogowi psychozy. Zgodnie z obietnicami mogę już napisać, że jest to najbardziej progresywna płyta projektu w całej jego historii.

Dziś okazało się, że jako support podczas wieczoru w Zaścianku wystąpi zespół Hellhaven, który w zeszłym roku wydał dzięki wytwórni Pronet Records wydał ciepło przyjęty na polskim podwórku progresywnym album “Anywhere Out Of The World”. Ich muzyka to miks prog metalu oraz post rocka z wpływami nut pochodzących z dalekiego i bliskiego wschodu. Jest to muzyka conajmniej frapująca, którą albo się kocha albo nienawidzi.

Organizatorem koncertu w Krakowie jest: Iron Realm Productions i Klub Zaścianek. Bilety w cenie 55 złotych (w przedsprzedaży) lub 65 złotych (w dniu koncertu) można nabyć w:

Views: 162

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.