Siena Root + Highway / 14.03.2019 / OK Andaluzja / Piekary Śląskie

11 miesięcy temu odbyło się pierwsze spotkanie Maj Music z muzyką wykonywaną na żywo przez zespół Siena Root. Znakomity kwartet wspierany przez nieziemską Lisę Lystam zagrał energetyczny koncert w chorzowskiej Leśniczówce. Wspomniana Lisa nadal wspiera kolegów ze Sztokholmu i wyruszyła z nimi w trasę, która rozpoczęła się na przełomie lutego i marca. Podbudowany ostatnimi występami zespół Siena Root ponownie zawita do naszego kraju.

Tym razem pojawią się w piekarskim Ośrodku Kultury Andaluzja i dzień później w The Dubliner Irish Pub znajdującym się w Poznaniu. Na pewno liczymy na dobrą frekwencję na tych koncertach i jeszcze raz serdecznie zapraszamy. Piątka ze Szwecji zabierze nas w świat muzyki z lat 60 i 70, gdzie będzie słychać dużo psychodeli, trochę bluesa i sporo hard-rocka. Apetyty podsyca piękny singiel (pierwszy z wokalem Lisy), który promuje całą trasę o tytule „In the Fire”. I wierzymy, że właśnie taki ogień będzie podczas wcześniej wspomnianych polskich występów.

W przypadku wieczoru w Piekarach Śląskich jako support wystąpi zespół Highway. Pochodząca ze Śląska grupa wykonuje muzykę łączącą w sobie dźwięki rockowe lat 70, bluesa, country oraz boogie, czyli ich dźwięki powinny idealnie wpasować się w klimat tego wieczoru.

Views: 170

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.