RPWL / 12.04.2019 / OK Andaluzja / Piekary Śląskie

To będzie sentymentalna podróż dla ekipy Maj Music. To właśnie podczas koncertu RPWL w 2014 roku w piekarskiej Andaluzji pojawiły się pierwsze iskry między nami. Do tego nie da się zapomnieć after party z prawie całym zespołem w mieszkaniu naszego przyjaciela Dżumana. Och działo się.

Pamiętam jak dziś jak siedzieliśmy sobie z Magdą na jednej pufie o czymś tam rozmawiając. Z drugiej strony dużo czasu przegadałem z Kalle Wallnerem między innymi o jego miłości do Poznania gdzie lubi podróżować z żoną. Dla właśnie takich chwil warto koncertować.

Co do muzycznej strony to wtedy RPWL wystąpiło jako przestępcy. W końcu ich płyta wydana w 2014 roku to “Wanted”. Monitory porozwieszane po całej sali wyświetlały podobizny muzyków jak z kronik policyjnych i filmy gdy uciekają przed organami ścigania. Zresztą oni zawsze są przygotowani perfekcyjnie. Ciekaw jestem co wymyślą tym razem. Przypuszczam że mogą przez część koncertu wystąpić w skafandrach kosmicznych lub coś w tym stylu. W końcu najnowszy album “Tales from Outer Space” nawiązuje właśnie do takiej tematyki.

Maj Music pojawi się w Andaluzji gdzie koncert został już wyprzedany dlatego też zapraszamy jeszcze do Poznania, Bydgoszczy czy Warszawy gdzie Panowie również się zaprezentują. Dodatkową gratką w Poznaniu będzie występ zespołu Lebowski, który zagra jako support prezentując świetnie przyjęty i długo oczekiwany drugi album o tytule “Galactica” który powinien się wpasować w tematykę kosmosu podczas tego wieczoru. Tak więc pędźcie po bilety bo jak widać rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Views: 826

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.