Machine Head, Amon Amarth, The Halo Effect / 18.09.2022 / Tauron Arena / Kraków

Przy okazji dzisiejszej premiery debiutanckiej płyty „Days Of The Lost” formacji The Halo Effect zapraszamy serdecznie na koncert, który odbędzie się we wrześniu w Tauron Arenie w Krakowie. Wspomniany wcześniej The Halo Effect to nowy projekt byłych muzyków In Flames.

Na płycie znajduje się 10 utworów utrzymanych stylistyce podobnej do wcześniej wspomnianego In Flames. Zapewne większość to materiału będzie można usłyszeć w Krakowie. W skład zespołu wchodzą: Jesper Strömblad (gitara), Daniel Svensson (perkusja), Peter Iwers (gitara basowa), Niclas Engelin (gitara) i Mikael Stanne (wokal). Poza piątką z Göteborga na scenie zaprezentują się:

MACHINE HEAD (USA) thrash metal, groove metal:

Zanim pandemia wywróciła świat do góry nogami Robb Flynn i jego Machine Head przypomnieli fanom, także polskim, na żywo swój evergreen, czyli genialny debiutancki album “Burn My Eyes”. Ale nie tylko przeszłością kapela z Oakland żyje. W 2021 roku Machine Head celebruje swoje 30-lecie oraz osiągnięcie pełnoletności przez jeden z najważniejszych albumów w dorobku, “Through The Ashes Of Empires”, który wyznacza początek powrotu zespołu do wielkiej formy, w której znajduje się do dziś. Polskich fanów metalu na pewno ucieszyło to, że Robb zaprosił do składu Vogga, lidera Decapitated, który brał udział w tournée, na którym odkurzono genialny “Burn My Eyes” oraz promowano wydany w 2018 roku album “Catharsis”, który w Niemczech dał Machine Head najwyższe w historii, trzecie miejsce na tamtejszej liście płyt. Na żywo Machine Head to niezmiennie siejąca spustoszenie energetyczna maszyna, w której oprócz Robba i Vogga znajdziemy także basistę Jareda MacEacherna i bębniarza Matta Alstona.

AMON AMARTH (Szwecja) melodyjny death metal:

Melodyjni deathmetalowcy ze Sztokholmu dzięki szczerości i konsekwencji w działaniach oraz zawsze byciu blisko fanów, osiągnęli sukces na skalę światową. Swoją muzyczną koncepcję, stworzoną w latach 90., udoskonalali w kolejnych latach, a że ciężka praca koncertowa nie jest im obca, stopniowo zdobywali coraz większe uznanie poza Szwecją, by w końcu odnieść duży sukces na wymagającym rynku amerykańskim (dwie płyty w Top 20 Billboardu) oraz niemieckim (dwie płyty z rzędu na szczycie zestawienia płyt, “Jomsviking” i “Berserker”). Mityczne treści z nordyckimi bogami i bohaterami w tle rozpowszechniają: członkowie założyciele – gitarzysta Olavi Mikkonen, potężny wokalista Johan Hegg i basista Ted Lundström, a wraz z nimi drugi gitarzysta Johan Söderberg i bębniarz Jocke Wallgren.

Bilety w cenie: 219/240 zł – miejsca stojące, 159-280 zł – miejsca siedzące możecie nabyć przez https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie na miejsca stojące) oraz portal eBilet: https://www.ebilet.pl/muzyka/hard-heavy/machine-head/ (miejsca siedzące). Zapraszamy serdecznie w imieniu KnockOut Productions.

Views: 68

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.