Riverside / 25.09.2022 / Arena Gliwice

Nasz towar eksportowy jakim zapewne jest zespół Riverside niedawno rozpoczął ostatni etap jubileuszowej trasy, która zakończy się w Polsce czterema występami w Łodzi, Poznaniu, Gdyni i Gliwicach. Szczególnie występ w Gliwicach może być wyjątkowy bo też nie dość, że będzie to zwieńczenie tej trasy to odbędzie się to w dzień urodzin Mariusza Dudy. Także możliwe, że będą dodatkowe niespodzianki. Niedawno również zostały ogłoszone dwa supporty, które wystąpią przed zespołem w naszym kraju. A będą to:

  • Obrasqi – pochodzące z Pomorza trio grające muzykę z pogranicza indie-dreampop-rocka oraz art rocka dało się ostatnio poznać większej publiczności występami na takich festiwalach jak Ino Rock czy Ostrów Prog Metal Rock Festival. Zespół właśnie wydaje swoją drugą płytę o tytule “Szepty Ciszy”, która niebawem będzie dostępna do zakupu. W skład zespołu Obrasqi wchodzą: Monika Dejk-Ćwikła (wokal, teksty), Artur Wolski (gitary, klawisze) oraz Jarek Bielawski (perkusja);

  • Origin of Escape – czwórka z Wodzisławia Śląskiego kontynuuje swoją trasę promującą debiutancki album “Shapes”, który tak dobrze został przyjęty przez wielu recenzentów w naszym kraju. Progresywne granie jakie jest prezentowane przez OOE zapewne świetnie rozgrzeje publiczność przed gwiazdą wieczoru. Origin of Escape tworzą: Krzysztof Borek (wokal), Tomasz Kot (gitara basowa), Przemek Gierat (gitara i sample) oraz Maciej Terlecki (perkusja i sample).

Bilety w cenie 120 złotych są nadal dostępne na portalu Eventim.pl: https://www.eventim.pl/event/riverside-20-arena-gliwice-15161897/?affiliate=APL. Serdecznie zapraszamy.

Views: 93

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.