Tides From Nebula / Polska Trasa 2022

Już za 8 dni rozpoczyna się polska trasa najbardziej rozpoznawalnego zespołu post-rockowego w Polsce czyli Tides From Nebula, która będzie się składać z 11 koncertów z tym, że jeden z nich będzie w ramach mini festiwalu Progressive Evening 2022, który odbędzie się w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy. Wyjątkiem będą też zespoły, które zagrają wtedy przed TFN. Będą to lokalne kapele: Alhena, Variete i Art of Illusion. Na pozostałych koncertach supportować trio pochodzące z Warszawy będą:

  • Wishlake – jest to jednoosobowy projekt stworzony przez producenta, wokalistę, kompozytora, a także pianistę w nagradzanym trójmiejskim zespole Quantum Trio. Jego koncerty to mieszanka wrażliwości, brzmienia fortepianu, elektronicznych beatów i przenikającego wokalu;

  • Yantra – zespół powstały w 2019 roku. W skład wchodzą: Maria Wawreniuk, Bartłomiej Dulewicz, Mateusz Urbaniak, Michał Wysocki. Pod koniec zeszłego roku powstała ich debiutancka EP-ka “On becoming a human”. A podczas tej trasy będą promować kolejne EP pod tytułem “SOCIOPATHWAYS”, które będzie można nabyć w wersji fizycznej. Ich muzyka ze zdobytych informacji to połączenie psychodelii i stonera.

Poniżej przedstawiamy listę miejsc gdzie można zespół będzie zobaczyć (linki do poszczególnych wydarzeń obok dat):

Bilety w cenie 80 lub 90 złotych (dotyczy Warszawy i Bydgoszczy) nadal są dostępne. Serdecznie zapraszamy.

Views: 57

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.