Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators + Mammoth WVH / Spodek, Katowice / 16.04.2024

W styczniu Slash i jego kompani wyruszyli w trasę w ramach “The River Is Rising – Rest Of The World Tour ’24”. W ostatecznym rozrachunku odwiedzą 32 miasta w 21 krajach na całym globie i oczywiście nie zabraknie Polski. Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators zagrają w katowickim Spodku.

Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators grają razem już od ponad dekady. Ich ostatni wspólny album – „4” z 2022 r. – wylądował w Stanach na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się płyt hardrockowych, a na całym świecie zebrał znakomite recenzje. „Cały ten album to arcydzieło. Jeśli chcesz wiedzieć, jak brzmi prawdziwy rock’n’roll, odpal go odpowiednio głośno” – sugerował dziennikarz „Metal Insidera”. Dobrze radził, ale nigdzie te numery nie zabrzmią lepiej niż na koncercie.

Gościem specjalnym będzie Mammoth WVH, na którego czele stoi Wolfgang Van Halen, który ciężkie brzmienia ma we krwi. Urodził się, by grać rocka i miał się od kogo uczyć. Nazwa jego zespołu to zresztą hołd dla ojca i wuja – zanim Eddie i Alex zaczęli występować jako Van Halen, ich grupa nazywała się Mammoth. Wolfgang nie skupia się wyłącznie na gitarze, ale wymiata na każdym instrumencie, którego dotknie, więc obie dotychczasowe płyty Mammoth WVH to popis jego wirtuozerskich, wokalnych i kompozytorskich umiejętności. Na koncertach ten solowy projekt przeistacza się oczywiście w rasową hardrockową kapelę najwyższej próby, by dopisywać kolejne rozdziały do dziedzictwa familii Van Halen.

Bilety są dostępne w tym miejscu: https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/slash. Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Views: 23

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.