No i mamy pierwszy roczek…

… i tak mnie wzięło na małe podsumowanie i refleksję. Gdy zabierałem się za organizację MajMusic nie wiedziałem co mnie czeka. Gdzieś w głowie było zamknięcie Music In The Lenses. Gdzieś była ta niepewność czy dam sobie radę sam z tym wszystkim. I tutaj kluczowe okazało się wsparcie mojej Magdaleny. Bez niej pewnie nic by się nie udało. Z drugiej strony ogromnym wsparciem technicznym był dla mnie Marek, który ogarnął dla mnie szkielet layoutu. I dzięki nim właśnie ten kołowrotek zaczął się kręcić. I wierzę, że będzie kręcił się dalej…

Krótko podsumowując przez ten rok udało mi się opublikować 37 galerii z różnych wydarzeń muzycznych, które zdarzyły się w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Mam oczywiście trochę zaległości ale myślę, że te zdjęcia również ujrzą światło dzienne niebawem na MajMusic.

Jeśli chodzi o statystyki to mimo braku (jak na razie) posiadania fanpage’a na Facebooku jest naprawdę dobrze. Statystyki włączyłem pod koniec września i od tego czasu odwiedziło nas ponad 9 tysięcy osób, które wygenerowało około 25 tysięcy kliknięć. Największym powodzeniem cieszyły się galerie z występu Votum z ostatniego festiwalu w Toruniu, Hengelo podczas charytatywnego koncertu Katowice Grają dla Aleppo oraz urodzinowy koncert portalu Rock Area gdy zagrał białostocki Cochise. Galerię z Votum odwiedziło 680 osób co dla mnie jest ogromną radością. Wierzę, że jak spotkamy się za rok to będę mógł się pochwalić tysiącem kliknięć dla jednej z galerii.

Co do przyszłości… Chciałbym na pewno rozwinąć dział Utwór Tygodnia i mam już parę piosenek, które są świetnymi kandydatkami. Na koniec roku może przygotuję plebiscyt na Utwór Roku właśnie z tych wcześniej wspomnianych i postaram się przygotować jakieś małe upominki dla uczestników. Na pewno będę się starał dostać na jak najwięcej ciekawych koncertów. Jeśli chodzi o najbliższe galerie to na pewno dokończenie galerii z festiwalu w Toruniu, później Walfad z Wodzisławia i wierzę, ze uda się załatwić wejście na Prog In Park, na który się wybieramy. To co jeszcze mamy pewne to wrześniowe koncerty: Osady Vidy w katowickim Królestwie oraz jubileuszowy koncert wytwórni Lynx Music. A co dalej czas pokaże.

Jedynie o co proszę to trzymajcie kciuki i zaglądajcie do nas na MajMusic. Pozdrawiamy!!!

Views: 648

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.