MAJMUZYCZNY BREAK CZYLI DLACZEGO TA PRZERWA W NADAWANIU

Tak sobie dziś siedzę i stwierdziłem, że muszę się przełamać. Gdzieś w mojej głowie ostatnio pojawiły się wątpliwości. A zebrało się na to kilka powodów: trochę problemów z nowym sprzętem, trochę zwątpienia czy warto się dalej w to bawić, czy jest sens jak na stronę wchodzi kilkanaście/kilkadziesiąt osób. Do tego jeszcze się przypałętała mała kontuzja podczas biegania, która też nie pozwoliła mi robić jakiekolwiek zdjęcia. A przecież ja staram się wkładać całe serce w to nasze małe majmuzyczne przedsięwzięcie. Nie mam jakoś szczęścia w zdobyciu akredytacji, zdjęcia z nowego aparatu jakoś mi się nie podobają, komputer na którym wykonuję obróbkę płata mi figle, co do pisania też nie mam weny twórczej.

Ula Wójcik (Spiral) – Kraków, Alchemia, 26.04.2019

A przecież wielkimi krokami zbliża się nam druga rocznica powstania, zaraz będzie „nasz”, ukochany festiwal w Toruniu, na który cały rok tak bardzo czekamy, kalendarz letnio – jesienny zapełnia się świetnymi koncertami. Wiele z nich chciałbym również uwiecznić przy pomocy aparatu. Tak więc wracamy do Was mam nadzieję na stałe i regularnie będziemy umieszczać artykuły. Ponieważ mamy kilka zaległości to najpierw one. Pojawią się również zapowiedzi najbliższych wydarzeń. A jakie są nasze plany:

  • 29 czerwiec 2019 – POLEKU czyli slow life po naszymu w Pszczynie;
  • 6 – 7 lipca 2019 – Festiwal Rocka Progresywnego im. Tomasza Beksińskiego w Toruniu;
  • 12 – 13 lipca 2019 – Festiwal Prog In Park III w warszawskiej Progresji;
  • 24 sierpnia – INO Rock Festiwal w Inowrocławiu.
Paweł Małaszyński (Cochise) – Dąbrowa Górnicza, RockOut Pub, 27.04.2019

Powyższe daty to miejsca gdzie pojawimy się na ten moment w okresie letnim. Możliwe, że jeszcze coś się wymyśli w trakcie ale na tę chwilę jeszcze nic o tym nie wiemy. Do tego myślę, że niedługo pojawi się kilka zmian na stronie z okazji drugich urodzin ale to się jeszcze okaże.

Mateusz Konieczny (Hengelo) – Kędzierzyn – Koźle, Kameleon Jazz Club, 4.5.2019

Proszę Was drodzy czytelnicy o trzymanie kciuków i wsparcie, które jest mi tak teraz potrzebne abym z nowymi siłami wrócił do regularności z wstawianiem artykułów i galerii na Maj Music.

Pozdrawiam serdecznie,
Michał „Angelus” Majewski

Views: 167

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.