Haken / 26-27.06.2023 / Kraków, Lublin

Kilka dni temu zostały ogłoszone dwa koncerty zespołu Haken, który nadal promuje swój tegoroczny album “Fauna”. Już 26 i 27 czerwca Panowie z Wielkiej Brytanii wystąpią w Krakowie (Kamienna 12) oraz w Lublinie (Studio Radia Lublin). Kilka słów o zespole poniżej:

Świat polubił ich już na wysokości płyt “Aquarius” czy “Visions”, a pokochał przy “The Mountain”, co trwa aż do dzisiaj. Bo Haken bez żadnych obaw poszukuje między ejtisową piosenkowością, sterylnym ciężarem nowoczesnego metalu i instrumentalną ekwilibrystyką wzbogacającą utwory. Brytyjski skład to jedna z najbardziej szanowanych i cenionych nazw z dzisiejszej sceny progresywnej – ba!, wraz z Leprous uchodzą za jej najistotniejszych reprezentantów. Lata mijają, a przepełniony melancholią głos Rossa Jenningsa czy żelazne riffy Charliego Griffithsa nie tracą na sile. Wręcz przeciwnie.

Na koncerty zapraszamy wraz z KnockOut Productions. Bilety kolekcjonerskie w cenie: 99/109 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu (Kraków) oraz 89/99 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu (Lublin) możecie zakupić tutaj: https://knockoutmusicstore.pl/haken.

Views: 53

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.