Sorry Boys/ 16.08.2020 / Forty Kleparz / Kraków

„Niedziela, czekam na znak
Że czujesz to samo, co ja
Niedziela, czekam do końca
I czuję, tak mi Cię brak”

Tak jak w utworze „Niedziela” Bela Komoszyńska śpiewa, że czegoś jej brak tak i nam czegoś ewidentnie brakowało w ostatnich miesiącach. Ale na szczęście mogę napisać, że w końcu Maj Music powraca ?. Niestety sytuacja pandemiczna mocno nas wyhamowała i ostatnio u nas niewiele się działo. Miałem nawet pomysły na recenzje płyt ale ostatnio rzadko korzystam w domu z komputera bo też większość swoich pokładów sił przenoszę na remont naszej nowej „siedziby” ?. Ostatnio minęło nam trzy lata i może nie świętowaliśmy szczególnie ale zapewniamy, że  nie zamierzamy się poddawać a wręcz przeciwnie chcemy dalej dla Was i jak i dla siebie podróżować i dokumentować najciekawsze wydarzenia koncertowe w kraju.

I dlatego też dzisiaj zapraszamy Was na wydarzenie, które już jutro odbędzie się w Krakowie. A tam pojawi się jeden z najpiękniejszych i najsympatyczniejszych zespołów świata czyli Sorry Boys. Nasze drogi krzyżują się nie po raz pierwszy podczas trasy koncertowej promującej album „Miłość”, który u nas brzmi w domu bardzo często w ostatnich miesiącach. To co możemy zagwarantować to, że będzie miejscami energetycznie, miejscami melancholijnie ale i zwiewnie. To oczywiście wszystko za sprawą zjawiskowej Beli Komoszyńskiej, która wspierana przez resztę zespołu zabierze nas w podróż po “Miłosnych” historiach ale myślę, że można również liczyć na kilka wyjątków z wcześniejszych płyt.

Jedno jest pewne, będzie pięknie a ja odkurzam właśnie mój aparat, który ostatnio z małym wyjątkiem był używany w lutym. Do tego naoliwiam ramiona aby zrobić jakieś ładne zdjęcia podczas tego występu. Serdecznie zapraszamy jeszcze tych, którzy się nie zdecydowali jutro na Forty Kleparz aby myślę że w ponad 90 minut wybrać na muzyczną wycieczkę po alternatywnej muzyce najwyższej próby.

Views: 481

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.