Here on Earth, ProAge, Animate / 21.01.2023 / Kopalnia Kultury / Czeladź

Serdecznie zapraszamy wszystkich wielbicieli progresywnych dźwięków ze Śląska i Zagłębia ale nie tylko na koncert, który odbędzie się już w przyszłą sobotę. Poniżej oficjalna notka:

“Już 21.01.2023 w czeladzkiej Kopalni Kultury odbędzie się koncert zespołów Here on Earth, ProAge oraz Animate. To niepowtarzalna okazja by usłyszeć i zobaczyć co gra w sercach śląsko-zagłębiowskich grup, które od lat dostarczają fanom nie tylko z Polski, ale także zagranicy znakomitych doznań i emocji wywołanych muzycznymi kreacjami. Każdy z zespołów posiada swój sposób na opowiedzenie własnej historii. Za pomocą rozmaitej mieszanki gitarowych i elektronicznych brzmień oraz melodii odkrywają przed słuchaczami coraz to nowsze muzyczne pokłady. Z pewnością, udział w tym wydarzeniu będzie można zakwalifikować do tych, które na długo pozostają w pamięci.”

My ze swojej strony możemy zapewnić, że ten wieczór może być niezapomniany bo chociażby Here On Earth nie miał zbyt wielu okazji aby zaprezentować utwory z ostatniej płyty “Nic Nam Się Nie Należy” (laureatki pierwszego miejsca w naszym plebiscycie). Bilety w cenie 60 złotych można nabyć w tym miejscu: https://kkc.systembiletowy.pl/index.php/repertoire.html?id=601.

Views: 57

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.